Pravidelné programy leden - červen 2020

 PŘIHLAŠOVÁNÍ NA VŠECHNY PROGRAMY https://jablickov.webooker.eu/

 

Klubík Čas Věk

Cena lekce  permanentka/jednorázově

Lektor
 Pondělí    
 Žabičky
 9:00 - 9:50 18 - 24 měsíců s rodiči  110/130 Bára Dyrková
 Kuřátka 10:00 - 10:50 2 - 3 roky s rodiči 110/130 Lucie Scharnaglová
 Včeličky 11:00 - 12:00 2 - 3 roky s rodiči 110/130 Bára Dyrková
Herna s hlídáním 15:00 - 18:00 od 1,5 roku bez rodičů

120/ 1 hodina
270/ 3 hodiny

Lucie Scharnaglová a Svetlana Biskupová
Angličtina pro rodiče 15:30 - 16:30 méně pokročilí 150/170 Asia Fendrychová
Hlídání při angličtině pro rodiče 15:30 - 16:30 od 1,5 roku bez rodičů 80/100 Lucie Scharnaglová
Flétnička - individuální výuka 15:30 - 16:00
17:00 - 17:30
5 - 6 let 140/není Aneta Kamelská
Flétnohraní 16:05 - 16:50 5 - 7 let 90/110 Aneta Kamelská
Little Monkeys II 16:00 - 16:45 mírně pokročilí, 3 - 5 let s rodiči 140/160 Bára Dyrková
Little Stars 17:00 - 17:45 pokročilí, 4 - 6 let s rodiči 140/160 Bára Dyrková
Těhotenské cvičení 18:00 - 18:55 dospělí 100/120 Šárka Kopecká
Zdravé posilování 19:30 - 20:30 dospělí 100/120 Andrea Slováková
Cvičení proti bolestem zad 19:00 - 20:00
20:00 - 21:00
dospělí 100/120 Šárka Kopecká
 Úterý    
Ranní cvičení s fyzioterapeutkou 7:45 - 8:30 dospělí 100/120 Martina Chalupníková
 Koníci 9:00 - 9:50 2 - 3 roky s rodiči 110/130

Zdeňka Černá

Medvíďata 10:00-10:50 12 - 18 měsíců s rodiči 100/120 Lucie Klozová

 Keramika pro rodiče
s dětmi

11:00 - 12:00 2,5 - 6 let s rodiči 120/140

Zdeňka Černá

Little Monkeys I 11:00 - 11:45 začátečníci 2 - 4 roky s rodiči 140/160 Bára Dyrková
Tanečky pro rodiče s dětmi 15:00 - 15:45 2 - 4 roky s rodiči 80/100 Barbara Čapková
 Dramaťáček 15:45 - 16:45 4 - 6 let bez rodičů 90/110 Mária Šmolková
Zumba pro děti 16:00 - 16:45 5 - 8 let 80/100 Barbara Čapková
 Keramická dílna 16:00 - 17:00 4 - 8 let bez rodičů 130/150 Zdeňka Černá
Neposedná pastelka 16:30 - 18:00 4 - 6 let bez rodičů 160/není Eva Antošová
Hravá angličtina 17:00 - 17:45 5 - 6 let bez rodičů 140/160 Lucie Pekařová
Individuální výuka hry na kytaru nebo ukulele 16:30, 17:00, 17:30, 18:00, 18:30 6 - 99 let 220/není Jaroslav Pechar
Tanečky I 17:00 - 17:45 3 - 5 let 80/100 Barbara Čapková
 Páni kluci 17:30 - 18:30 5 - 8 let bez rodičů 120/není Jára Bohatý
 Pilates

18:00 - 18:50
19:00 - 19:50

dospělí 80/100 Jana Klapka Rechlíková
Kurz šití pro začátečníky 18:45 - 21:45 dospělí 250/300 Eva Opočenská
 Jóga pro dospělé 19:00 - 19:55
20:00 - 20:55
Dospělí 100/120 Svetlana Biskupová
 Středa
Angličtina pro rodiče 8:30 - 9:30 Pokročilí 150/170 Asia Fendrychová
 Koťata 9:00 - 9:50 18 - 24 měsíců s rodiči 110/130 Katka Hamáčková
Blešky 10:00 - 10:50 12 - 18 měsíců s rodiči 100/120 Lucie Klozová
 Opičky 11:00 - 12:00 2 - 3 roky s rodiči 110/130 Bára Dyrková
Pilates - (nejen) pro těhotné a po porodu 13:30 - 14:45 dospělí (i s miminky) 130/140  Martina Knězů
Tanečky III 15:15 - 16:00 3 - 5 let bez rodičů 80/100 Barbara Čapková
Zumba pro děti II  16:15 - 17:00 6 - 10 let bez rodičů   80/100 Barbara Čapková 
 Dobrý start - předškolní příprava 16:30 - 17:15
17:25 - 18:10
5 - 7 let bez rodičů 90/110 Eva Marešová
Flétnička - individuální výuka 15:30 - 18:10 6 - 8 let 140/není Štěpánka Řasová
 Biblické příběhy pro děti 17:15 - 18:00 5 - 10 let bez rodičů zdarma Matěj Opočenský
Keramická dílna 17:15 - 18:15   5 - 10 let bez rodičů 130/150  Lenka Zálišová 
Tanečky II  17:15 - 18:00 4 - 6 let bez rodičů  80/100   Barbara Čapková
 Keramika pro dospělé 18:30 - 19:30
Dospělí 130/150 Lenka Zálišová
 Čtvrtek
Mimihry 9:00 - 9:50 8 - 12 měsíců s rodiči 100/120 Šárka Kopecká
Pohybové hrátky s miminky 10:00 - 10:50 3 - 7 měsíců s rodiči  100/120 Šárka Kopecká 
Ježečci  11:00 - 12:00 2 - 3 roky s rodiči 110/130  Lucie Scharnaglová
Muzicírování  15:00 - 15:45 2 - 4 roky s rodiči  80/100  Olga Vít Krumpholzová 
Hravá jóga 16:00 - 16:45
17:00 - 17:45 
3 - 5 let bez rodičů
5 - 8 let bez rodičů 
 80/100 Svetlana Biskupová 
 Hudebníčci  16:30-17:15
16:45 - 17:30
4 - 5 let bez rodičů
6 - 9 let bez rodičů
90/110 Bohdana Švehlová
 Zdravá svačinka 16:45 - 17:30
17:45 - 18:30 
3 - 5 let bez rodičů
6 - 10 let bez rodičů 
 130/150 Danka Sandeva 
Hravá příroda 16:00 - 17:00   5 - 9 let bez rodičů 100/120  Zdeňka Černá
Lenka Vokatá 
Neposedná pastelka 17:15 - 18:45 7 - 12 bez rodičů 160/není Eva Antošová
Cvičebníček  18:00 - 18:40  5 - 10 let, možno i s rodiči  100/120  Šárka Kopecká
Hatha jóga 19:00 - 20:00
20:05 - 21:05
Dospělí 100/120 Marie Ťupová
 Cvičení proti bolestem zad
 19:00 - 19:55
20:00 - 20:55
Dospělí   100/120 Šárka Kopecká
 Pátek
 Káčátka  9:00-11:00 2 - 4 roky - s rodiči  150/170 Jana Švicová
 Jóga (nejen) pro maminky s dětmi 11:20 - 12:20 dospělí (+ miminka) 100/120 Marie Ťupová
Pandy 15:50 - 16:50 2 - 3 roky s rodiči 110/130 Daniela Nová
 Volná herna - do dubna  16:00 - 18:00  Děti a dospělí  50 Kč (+ 30 Kč sourozenec) Milada Šolcová
Výtvarničení 16:15 - 17:15 4 - 6 let bez rodičů 90/110 Martina Vágnerová
Little Bees - angličtina 17:00 - 17:45 2 - 4 roky s rodiči, začátečníci 130/150 Asia Fendrychová

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.